1.Тук се разрешава: - писането на кирилица. - да се пишат мнения свързани с темите в форума /на кирилица/. - да се отговаря на мненията на другите потребители, свързани със съответната тема.
2. Тук се забранява:
- писането на латиница. - публикуването и разпространявате материали, текстове и/или изображения с чужди авторски права. - мнения, които нямат нищо общо с тематиката на форума. - използването на форума за изясняване на междуличностни конфликти. - публичните нападки срещу другите потребители или администратори. - каквато и да е било реклама на търговски продукти или уеб сайтове без изричното разрешение на администратора.
Този форум е за потребители, интересуващи се от темите свързани с него. Ако вие не сте от тях значи сте попаднали на грешното място !!!